Naszyjniki Sin By Mannei

Biżuterię kocha zdecydowana większość kobiet. Nie powinniśmy się temu dziwić – piękne i eleganckie błyskotki stanowią nie tylko dopełnienie stylizacji, ale pozwalają także poczuć się pięknie. Przy wyborze biżuterii warto jednak zwracać uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Tylko to gwarantuje nie tylko komfort noszenia (nie musisz obawiać się uczuleń), jak i to, że będziesz cieszyć się nią przez wiele lat. Sin by Mannei to marka projektująca i wykonująca wyjątkową biżuterię. Powstała z miłości do pięknych dodatków dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. W swoich kolekcjach projektantki wykorzystują srebro i złoto najwyższej jakości, gwarantując tym samym najwyższą jakość wyrobu. Kolekcje biżuterii są na tyle zróżnicowane, że na pewno znajdziesz coś dla siebie, bez względu na to, czy wolisz klasyczne wisiorki, ekstrawaganckie chokery, czy srebrne łańcuszki celebrytki. 

Biżuteria od Sin By Mannei 

W kolekcjach Sin by Mannei znajdziemy przede wszystkim naszyjniki ze złota. Wykonane są z najwyższej jakości kruszcu pochodzącego z Mennicy Polskiej. Kolekcja zawiera zarówno klasyczne naszyjniki ze złota, jak i ekstrawaganckie zestawy łańcuszków z efektownymi zawieszkami, które przyciągają spojrzenia. Bez większego problemu znajdziesz więc model, który będzie pasował do Twojego stylu i pozwoli Ci uszlachetnić codzienne i wyjściowe outfity. Warto rozważyć również srebrne łańcuszki celebrytki. Są świetną propozycją dla kobiet ceniących subtelną biżuterię, którą mogą nosić na co dzień. Warto tutaj zaprezentować model srebrnego naszyjnika Mama. Delikatny napis „mama” w połączeniu z doczepioną i ręcznie oprawioną cyrkonią brylantową tworzy przepiękną propozycję dla przyszłej mamy lub po prostu każdej z mam, która marzy o codziennym i delikatnym naszyjniku. 

Naszyjniki ze złota

Wśród naszyjników ze złota od Sin by Mannei jednym z bardziej kultowych jest naszyjnik Mykos. Wykonany jest z małych blaszek ze złota próby 333. Pośrodku naszyjnika znajduje się przyciągająca wzrok zawieszka w kształcie oka. Jest wysadzana najwyższej jakości cyrkoniami brylantowymi, które przepięknie mienią się w świetle i nie matowieją wraz z upływem czasu. Warto podkreślić, że naszyjnik wykonany jest ręcznie ze wspomnianego już złota z Mennicy Polskiej. Naszyjnik jest na tyle delikatny, że sprawdzi się do noszenia na co dzień. Na większe wyjścia warto połączyć go z naszyjnikiem Star Sign.

Kolejną świetną propozycją złotego naszyjnika jest naszyjnik Candy. Również jak jego poprzednik wykonany jest ręcznie ze złota próby 333. Na uwagę zasługuje fakt, że znajduje się na nim aż dziesięć przyciągających wzrok kamyków w kolorze różowym, turkusowym, pomarańczowym oraz żółtym. Są one wykonane ze specjalnej emalii jubilerskiej, a dla większej trwałości utwardzone warstwą polimeru. Wszystko po to, byś mogła jak najdłużej cieszyć się wybraną przez siebie biżuterią. Mimo znajdujących się na nim zawieszek w formie kamyków jest to świetna i dyskretna propozycja naszyjnika na co dzień. Jeśli chcesz przyciągać spojrzenia lub wybierasz się na wieczorne wyjście, połącz ten naszyjnik z naszyjnikiem Star&Candy. 

Coś dla fanek ekstrawagancji

Marka oferuje bardzo wiele rodzajów ozdobnych chokerów, które jak żadna inna biżuteria potrafią zwykły strój przemienić w prawdziwie wyjątkową stylizację. Warto tutaj przytoczyć srebrny choker Gothica składający się aż z dwóch łańcuszków. Znajduje się na nich dziewięć delikatnych krzyżyków, a całość chokera wykonana jest ręcznie ze srebra próby 925. Bez względu na to, jaki rodzaj biżuterii lubisz, warto zapoznać się z bogatą ofertą marki Sin By Mannei. Precyzja i jakość wykonania oraz nieszablonowe pomysły są tym, co przyciąga do niej wiele klientek, które pozostawią wierne projektom biżuterii.