Kolczyki Sin by Mannei

SIN by Mannei jest poznańską marką złotniczą z tradycjami jubilerskimi od pokoleń. Warto zaakcentować, że marka narodziła się i działa w Polsce coraz prężniej się rozwijając i zyskując grono zadowolonych klientek. Oferowane przez nią wyroby biżuteryjne cechuje wysoka jakość i bardzo duża precyzja wykonania. Złote kolczyki jojo, srebrne kolczyki Paper Clip, nietuzinkowe naszyjniki- wszystkie te wyroby oferowane przez markę są efektem wielogodzinnej pracy złotnika – pozwala to uzyskać biżuterię ręcznie robioną, oryginalną i dzięki temu – jedyną w swoim rodzaju. Nieszablonowe pomysły przechodzą długą drogę od rysunku na papierze do ukończenia ich w pracowni złotniczej. Kupując wyroby tej marki można mieć więc uzasadnione wrażenie, że są one jedyne w swoim rodzaju i że będą mogły posłużyć nam przez lata. Istnieje przynajmniej kilka kultowych propozycji tej marki, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

SIN by Mannei- kolczyki Paper Clip

Przepiękne kolczyki, których motywem przewodnim jest klips do papieru, czyli fantazyjny zawijas z licznymi zdobieniami. To kolczyki wiszące, które są dostępne zarówno w wariancie srebrnym, jak i w formie kolczyków wykonanych ze złota próby 333. Srebrne kolczyki Paper Clip będą wprost idealne dla kobiet o chłodnym typie urody, złoto z kolei ociepla każdą stylizację, czyniąc ją bogatszą. Komplet zawiera dwa kolczyki, jednak każdy z nich ma inną długość, co daje wrażenie nowoczesnej i pomysłowej asymetrii. Trudno znaleźć podobny model u jakiegokolwiek innego projektanta. Kolczyki są bardzo ozdobne i zwracają na siebie uwagę nie tylko ze względu na swój kształt, ale także dlatego, że w dłuższym kolczyku ręcznie oprawiono aż 30 cyrkonii brylantowych! Sprawiają one, że kolczyk wspaniale się błyszczy i odbija promienie słoneczne. Wygląda też bardzo bogato i szykownie. Kolczyki te można z powodzeniem połączyć także z innymi wyrobami biżuteryjnymi, które posiadają identyczne cyrkonie brylantowe. 

Srebrne oraz złote kolczyki Jojo 

To kolejny, kultowy model SIN by Mannei. Kolczyki te dostępne są także w dwóch wariantach- zarówno ze złota próby 333, jak i ze srebra próby 925. Są one wykończone pięknymi perłami z niesamowitym połyskiem. Projekt tych kolczyków jest bardzo oryginalny, ale też są one na tyle dużej wielkości, że zwracają na siebie uwagę. Będą wprost idealne dla kobiety odważnej, lubiącej eksperymentować. Zapinane na sztyft, są lekkie i bardzo wygodnie się je nosi, a dodatkowo posiadają oprawiane ręcznie cyrkonie brylantowe, które dodają im eleganckiego i bogatego charakteru. Będą one odpowiednie zarówno na wieczorne wyjścia, jak i do noszenia na co dzień do casualowych stylizacji. Tego rodzaju biżuteria jest piękna, ale i praktyczna oraz uniwersalna zarazem. 

Unikatowe, długie kolczyki Pearl Lava

Jest to taki model kolczyków, który w szczególności pokochają kobiety lubiące wyróżniającą się biżuterię. Kolczyki Pearl Lava przykuwają uwagę zarówno przy rozpuszczonych włosach, jak i przy różnego rodzaju upięciach. Kolczyki są oczywiście wykonywane ręcznie, każdy jest więc unikatowy. Złote kolczyki wykonane z próby 333 są zapinane na sztyft. Wiszący łańcuszek jest zakończony perłą o unikatowym kształcie, która przepięknie się błyszczy. Jest to kolejny przykład kolczyków z perłami, które stanowią kwintesencję elegancji i dobrego gustu. Wprost idealnie będą się komponowały z klasyczną sukienką wizytową, także w wersji „małej czarnej”. Prezentują się bardzo lekko i kobieco.  To tylko kilka propozycji marki Sin by Mannei, które powinny zwrócić naszą uwagę. Dzięki takim wyrobom można cieszyć się pięknem autorskiej biżuterii, która sama w sobie jest niezwykła i stoi w opozycji dla produkcji masowej. Taka biżuteria podkreśla każdą stylizację, dodając jej szyku i elegancji.